Доставка і оплата

Весь одяг Lukari можна замовити з доставкою по всій території України. Також можлива доставка в країни СНД, Росію, Казахстан і Німеччину. Просто сформуйте замовлення з вподобаних вам позицій, а ми подбаємо про те, щоб воно було максимально швидко укомплектоване та відправлене назустріч вам!

Нижче ви знайдете інформацію про те, які є особливості з доставки і оплати для різних країн.

 

Для клієнтів з України

Оплата

Оплатити вибрані вами позиції ви можете переказом на карту ПриватБанку (з урахуванням будь-яких банківських комісій).

Реквізити для оплати ми надішлемо вам відразу після узгодження з вами всіх деталей замовлення. Після оплати обов'язково повідомте нам на пошту дату, час і точну суму оплати — це допоможе уникнути плутанини і прискорить відправку вашого замовлення.

Доставка

Для вашої зручності ми пропонуємо доставку логістичними компаніями Нова Пошта или Укрпошта. Зручний для вас варіант ви можете вибрати в процесі оформлення замовлення.

Після відправки, вам буде висланий номер ТТН, за яким ви зможете відслідковувати своє замовлення.

 

Для клієнтів з Росії

Оплата

Оплатити вибрані вами позиції ви можете переказом на карту Сбербанку (з урахуванням будь-яких банківських комісій).

Реквізити для оплати ми надішлемо вам відразу після узгодження з вами всіх деталей замовлення. Після оплати обов'язково надішліть нам на пошту фото чека або скріншот оплати — це допоможе уникнути плутанини і прискорить відправку вашого замовлення.

Доставка

Доставка по території Росії здійснюється наступними транспортними компаніями: ПЭКЖелДорЕкспедиціяДелові ЛініїКурьерСервісЕкспрессСДЕККИТЕнергія и Пошта Росії.

До транспортної компанії в місто Білгород товар доставляє кур'єр. Вартість послуг кур'єра, повну вартість і терміни доставки уточнюйте у менеджера при узгодженні замовлення.

Також можлива доставка міжнародною поштою. Вартість в цьому випадку залежить від ваги замовлення, але ви оплачуєте тільки 50%, решта — за наш рахунок.

  

Для клієнтів з інших країн

Оплата

Оплатити вибрані вами позиції ви можете грошовими переказами MoneyGram, Western Union, RIA (з урахуванням будь-яких банківських комісій).

Реквізити для оплати ми надішлемо вам відразу після узгодження з вами всіх деталей замовлення. Після оплати обов'язково повідомте нам на пошту назву системи грошового переказу, контрольний номер переказу, точну суму оплати (до отримання) і ПІБ повністю відправника — це допоможе уникнути плутанини і прискорить відправку вашого замовлення.

Доставка

Для отримання замовлення доступна доставка міжнародною поштою.

Примечание: в Казахстан можлива доставка транспортними компаніями КИТ, КурьерСервісЕкспресс, СДЕК (відправка з Росії).

 

Будь ласка, зверніть увагу!

Щоб уникнути непорозумінь, зміни зібраних і оплачених замовлень не приймаються.

Внести зміни (наприклад, замінити колір, розмір, модель) можна тільки в не оплачене замовлення. У будь-якому випадку, при будь-яких непередбачених обставинах зв'яжіться з нами і разом ми знайдемо вихід з будь-якої ситуації!

 

Всі виниклі питання, пропозиції та побажання ви можете надсилати нам через форму зворотного зв'язку, по телефону +38 (068) 502-25-52 або написати лист на e-mail: lukari.tm@gmail.com

Підписуйтесь і будьте першими