Співправця з Lukari

Жіночий одяг від виробника Lukari — найкраще рішення для тих, хто прагне розширити асортимент, але при цьому не планує величезні фінансові інвестиції.

У нас ви можете замовити жіночий одяг оптом зі складу на вигідних умовах. Ми завжди відкриті до діалогу, а умови співпраці з нами прості та зрозумілі незалежно від вашого обороту.

 

Оптові ціни

Після реєстрації в якості постійного клієнта, ви зможете отримати доступ до наших оптових пропозицій. Ми пропонуємом вам наступні варіанти співпраці:

  • Невеликий опт — від 5 до 10 одиниць товару в одному замовленні вже дозволить отримати знижку на брендовий жіночий одяг Lukari. Такий підхід буде зручним для економії на замовленні пробних екземплярів або для економного придбання одягу з подругами.
  • Середній опт — замовивши 11-30 одиниць можна істотно збільшити знижку. Якщо ви бажаєте замовити пробну партію жіночого одягу від Lukari або поповнити склад позиціями, що вибули, — це гарний варіант.
  • Великий опт — більше 30 одиниць товару в одному замовленні нададуть вам доступ до найвигіднішої цінової пропозиції.

Все, що вам потрібно, щоб отримати потрібну ціну - розмістити замовлення на сайті з відповідною кількістю.

 

Дропшипінг

У вас є платформа онлайн-продажів, і ви хотіли б розширити асортимент якісного жіночого одягу? Ще й без додаткових вкладень? Це можливо — спробуйте дропшипінг жіночого одягу від Lukari!

Все, що потрібно для початку співпраці, це зареєструватися на нашому сайті і вказати посилання на власний майданчик для продажів — сайт, сторінку в Instagram, групу спільних купівель тощо. Після цього ми надамо вам доступ до спеціальних цін вже від 1 одиниці в замовленні!

Для тих, хто бачить це слово вперше, коротко сенс такої співпраці: ви розміщуєте нашу продукцію на своєму ресурсі і знаходите замовника — ми ж займаємось відвантаженням товару. При цьому вас не потрібно тримати у себе склад, а достатньо лише викласти нашу продукцію на своєму ресурсі (магазин, маркетплейс, Instagram тощо)

Досі складно? Дзвоніть, допоможемо розібратися і почати!

 

Чому співпраця з Lukari — це вигідно

Незважаючи на те, що в якості торгової марки і самостійного бренду жіночого одягу Lukari виступає відносно недовго, ми знаходимося на цьому ринку вже більше 10 років. Одного дня ми просто зрозуміли, що можемо робити все краще і вигідніше для клієнтів під власним брендом.

  • Ми вміємо і любимо робити жіночий одяг, який не соромно пропонувати своїм партнерам в асортимент і своїм клієнтам в гардероб.
  • Регулярне оновлення асортименту: фасони, принти, тканини — ми не боїмося експериментувати і завжди у пошуках досконалості.
  • Ви отримуєте товар безпосередньо від виробника без посередників, що дозволить вам запропонувати своїм клієнтам якісний жіночий одяг за конкурентною ціною і успішно розвивати бізнес.
  • Ми відповідально дотримуємося термінів поставки

 


 

І найголовніше: ми не пропонуємо вірити нам на слово — зробіть пробне замовлення і оцініть зручність співпраці!

 

Готові розвивати власну справу? Залиште заявку і ми запропонуємо вам дійсно вигідні умови співпраці!

 

Обов'язково для заповнення
Підписуйтесь і будьте першими